שלישי, דצמבר 12, 2017
   
Text Size
כניסה

חנות וירטואלית

החנויות הוירטואליות שלנו מבוססות osCommerce, במהלך השנים פיתחנו את את התוכנה הקיימת, איתרנו באגים ושיפרנו אותה עד שהגיעה לסטדנרט גבוה ביותר. כמובן שחנות מקוונת נהנית מהצפנה מקסימלית לצורך אבטחת המידע במתכונת של SSLv3.  

ניתן להנות מחנות וירטואלית כהמשך ישיר לעסק קיים.

כאשר החנות הוירטואלית משמשת כפלטפורמה עיסקית ניהולית הן לחנות הממשית והן לוירטואלית. בחנות המקווננת השתמשנו בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום ,ע"י מערכות הניהול המתקדמות תוכל להנות מניהול שוטף של עסקייך, בצורה קלה ומסודרת. המערכת כוללת:הנה"ח, מעקב תשלומים, מעקב מלאי וסחורה, מעקב אחר הלקוחות, מערכת פרסום של מבצעים, סטטיסיקות אודות המכירות ועוד כלים רבים .

 

במידה ובחרתם בחנות מקווננת נחבר אתכם למערכת סליקת אשראי PAY-PAL, ע"י חברות האשראי המובילות בתחום טרנזילה או פלא-כארד.אנו עובדים עם התקנים המחמירים ביותר על מנת לכסות את כל נושאי האבטחה.השימוש בסליקה פותח בפניכם שער עיסקי נוסף , מימוש של עיסקה דרך המחשב באופן אוטומטי.

החנות הוירטואלית היא חלון הראווה של העסק שלך, מבחינת הפוטנציאל היא מגדילה באופן ניכר את נתח המכירות והרווחים שלך, היות ומטבע הדברים הגדלת את פלח השוק שלך , משוק מקומי מזדמן, לפלח שוק בקנה מידה ארצי ואף עולמי!אם הגדלת לעשות והצלחת לפרסם את עצמך נכון, ולהגיע לקהל היעד הנכון, או אז באמת שרק השמיים הם הגבול...

הלקוחות של עידן האינטרנט מחפשים אותך, הלקוח של המאה שלנו מעדיף לבחור את המוצר מכורסת המחשב שלו,ואם הצלחת לגרום לו להאמין במוצר שלך, באמינות שלך, בשירות המהיר והטוב שלך, הוא לא יהסס לרכוש ממך את המוצר בשידור חי.

בחנות הוירטואלית שלך תוכל לממש את כל הפנטזיות שלא הצלחת לממש בחנות המוגבלת!

נכון, לחנות הממשית יתרונות רבים משלה, אך יחד עם זה היא מוגבלת!מוגבלת בקירות, מוגבלת במטראג'.לעומתה החנות הוירטואלית פותחת צוהר אין סופי, בה הגבולות היחידים הם גבולות הדמיון והרצון הפרטי שלכם. בחנות הוירטואלית תוכל להמשיך ולפתח את העסק הקיים, למישורים אחרים הקרובים לעסק שלך, תוכל להכניס קטלוגים שלמים, שכן מדפי החנות הוירטואלית הם אין סופיים.


וניתן להנות מחנות וירטואלית כעסק עצמאי ובלתי תלוי

 

תמיד חלמתם לפתוח עסק או חנות אבל ההוצאות רבות מדי? המיקום הרצוי רחוק מדי?בעידן החנות הוירטואלית זה הזמן לממש חלומות.החנות הוירטואלית פונה לכל קהל יעד שרק תבחר, גבולותיה הם אין סופיים, הבחירה היא בידכם.אין צורך במחסן סחורה, ולא בשכירות של חנות, לא בחשמל מים או ארנונה, לא במיסוי שלטים ולא בעובדים.

בעצם כל מה שאתה זקוק לו זה רעיון טוב, אתר טוב, ורצון טוב.

את הגבייה עושים דרך סליקה בחברות האשראי, כאשר כל החומר מוצפן ומאובטח. אתה יכול להפוך ליבואן שמוכר ישירות לצרכן, או יבואן שמוכר לעסקים, או חנות עיצוב ייחודית,אתה יכול לעצב את החנות כרצונך, ולאכלס אין ספור מדפים בסחורה רבה ומגוונת, היום הסחר האלקטרוני כה מפותח עד כדי שאם אין לך כתובת אתר לסחר אלקטרוני אתה פשוט לא קיים! המפתח בידך ובעזרת שיווק נכון והתמקדות במטרה אין ספק שניתן להגיע להצלחה.

 

Restore Default Settings

כניסה לאתר